Benzer Ürünler
STERIMAR Hipertonik Bebek Burun Spreyi 100 Ml
STERIMAR Hipertonik Bebek Burun Spreyi 100 Ml

STERIMAR Hipertonik Bebek Burun Spreyi 100 Ml (3331300097450)

Marka : STERIMAR
İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺130,60(KDV Dahil)
İndirimli : ₺96,86(KDV Dahil)

Sterimar Baby Blocked Nose 100 ml

STERIMAR Baby Tikali Burun, soğuk algınlığı, rinit veya sinüzit durumunda 3 aydan büyük bebeklere tavsiye edilmektedir. Burun tıkanıklığını hızla açar,Yoğun mukus tabakasını temizler, Soğuk algınlığıyla mücadeleye yardım eder ve burun boşluklarını yıkayarak enfeksiyon risklerini sınırlandırır. Nazal mukoza tahriş olmuşsa kullanım sırasında karıncalanma hissi oluşabilir. Özel püskürtücü uç. Nazik püskürtme.Bakırla zenginleştirilmiştir.

KULLANIM:

Spreyi kullanıma hazırlamak için bir kez püskürtün. Başınız dik olacak şekilde başlığı burun deliğinize yavaşça yerleştirin. Her bir burun deliğine 1-2 kez kısa süreyle püskürtün. Burnu silmeden önce fazla çözeltinin akmasını bekleyin. -Burun boşluklarının daha derinden temizlenmesi için:Başınızı hafifçe yana eğin ve yukarıda kalan burun deliğinize başlığı yerleştirin. *2-3 saniye sürecek şekilde bir kez püskürtün. Fazla çözeltinin diğer burun deliğinden akmasını bekleyin, ardından burnunuzu silin. Işlemi diğer burun deliğinde tekrarlayın. Her kullanımdan sonra başlığı sıcak suyla temizleyip kurulayın. Tıkanıklık giderilene kadar günde 2-6 kez veya daha fazla kullanılabilir.

UYARI:

Basınçlı kutu: Isıtılırsa patlayabilir. Isidan, sıcak yüzeylerden, kıvılcımlardan, açık alevlerden ve diğer ateşleme kaynaklarından uzak tutunuz. Sigara içilmez. Kullanımdan sonra bile delmeyiniz ya da yakmayınız. Doğrudan güneş ışığından koruyunuz. 50°C üzeri sıcaklıklardan uzak tutunuz. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.

İÇİNDEKİLER:

STERIMAR Baby Tikal Burun, burun tıkanıklığını aktif olarak açan (ozmoz etkisi, insan vücudu hücrelerinden daha yüksek bir tuz konsantrasyonu içeren hipertonik deniz suyu çözeltisidir. Filtrelenmiş, 0 doğal ve koruyucu içermeyen deniz suyu STERIMAR, mineral tuzların ve deniz eser elementlerinin bilinen özelliklerinden yararlanır, bakir ve manganezle zenginleştirilmiştir. Deniz suyu: 60 ml (tuz: yakl. 19g/l)-Pentahidrat bakor tuzu Monohidrat manganez turu-Saf su: 100 ml'ye tamamlayacak Aseptik olarak ambalajlanmıştır. Basınçlı kutu Net hacim: 100 ml-Yaklaşık 300 püskür

Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.