SMA Optıpro Probıyotık 1 Numara Bebek Sütü 800 GR
SMA Optıpro Probıyotık 1 Numara Bebek Sütü 800 GR

SMA Optıpro Probıyotık 1 Numara Bebek Sütü 800 GR (7613287321077)

Marka : SMA
Fiyat : ₺259,55(KDV Dahil)

Yaşa Uygun Eşsiz Protein Teknolojisi

Anne sütü ile ilgili Nestle'nin yapmış olduğu araştırmalara istinaden geliştirilmiş protein teknolojisine sahip olan OPTIPRO®, çocukların ihtiyaçların uygun kalitede ve miktarda protein içeriği sağlar.

ÖNEMLİ UYARI: Bebekler için en iyisi anne sütüdür ve emzirme devam edebildiği kadar etmelidir. SMA® OPTIPRO® 1 yalnızca doğumdan itibaren anne sütüyle beslenemeyen 0-6 aylık sağlıklı bebeklerin beslenmesi için bağımsız sağlık hizmeti çalışanlarının tavsiyesi ile kullanılmalıdır.

Standart Beslenme Tablosu 

UYARI: SMA® OPTIPRO 1’i bebeğinizi beslemeden hemen önce ve tek seferde yalnızca bir biberon hazırlayınız. Ürünün içerisinde bulunan ölçeği kullanınız. Kullanım önerilerini dikkatle uygulayınız ve hazırladıktan hemen sonra bebeğinizi besleyiniz. Bebeğinizi beslerken yalnız bırakmayınız ve mutlaka tutunuz.

 

Ürünün içeriğinde bulunan canlı kültürlerin sayılarını koruyabilmek için toz formülü ilave etmeden önce kaynamış suyun vücut sıcaklığına kadar soğumuş olduğuna emin olunuz. Ürünü hazırlarken yalnızca ürün kapağının altındaki ölçü kaşığını kullanınız. Doktorunuzla görüşmeden beslenme tablosunda verilmiş olan ölçülerden daha az veya daha fazla formül kullanmayınız, bu durum bebeğin yeterli besin alamamasına veya susuz kalmasına sebep olabilir. Bebeğinizin beslenmesinde değişiklik yapmadan önce mutlaka doktorunuza danışınız.

Kullanım Önerileri

Bebeğinizin beslenmesi bittikten sonra artan sütü tekrar kullanmayınız.
Biberondaki bebek sütüne yiyecek eklemesi yapmayınız
Bebek sütünü mikrodalga kullanarak ısıtmayınız, ısı dağılımı eşit olmaz ve bebeğinizin ağzı yanabilir.
Ölçek kutu açıldığında folyonun üzerinde bulunur, sonraki kullanımlarınızda ürünün hazırlanması bölümünde belirtildiği gibi kapak altındaki özel bölmeye yerleştiriniz.
Saklama Önerisi

Ürününüzü serin ve kuru bir yerde muhafaza ediniz.
Kutu açılımından itibaren ürünün tazeliğini korumak amacıyla kutuyu plastik kapağıyla kapalı tutmaya özen gösteriniz.
Açılmış kutuyu en fazla 3 hafta içinde tüketiniz.
Yüksek sıcaklıkta uzun süre tutmayınız.
Uygun olmayan hazırlama ve saklama şekilleri sağlığa zararlıdır.
Hazırlanması

Ellerinizi iyice yıkayınız.
Biberon, biberon başlığı, kapağının temizliğinden emin olun ve kullanana kadar kaynamış suyun içerisinde bekletin.
İçme suyunu beş dakika kaynatın ve soğumaya bırakın.
Beslenme tablosunda önerilen miktarlara uyarak formülü ılık suya ekleyin.
Biberonu kapatıp toz tamamen çözünene kadar çalkalayın.
Ürünün ölçeğini kullanımınızdan sonra resimde gösterildiği şekilde kutunun içine asılı bir şekilde saklayın.
Kutuyu her kullanımızdan sonra sıkıca kapatın.


İçindekiler

Demineralize peyniraltı suyu (süt ürünü), yağsız süt, bitkisel yağlar [yüksek oleik asitli ayçiçek, düşük erusik asitli kolza, ayçiçek, antioksidan (alfa-tokoferol, L-askorbilpalmitat)], laktoz (süt ürünü) sitrik asidin kalsiyum tuzları, potasyum sitrat, balık yağı, magnezyum klorür, potasyum hidroksit, emülgatör (soya lesitini), potasyum klorür, kolin bitartarat, asitliği düzenleyici (sitrik asit), L-fenilalanin, ortofosforik asidin sodyum tuzları, sodyum klorür, vitamin C (sodyum L-askorbat), kalsiyum hidroksit, taurin, L-histidin, inositol, ferroz sülfat, çinko sülfat, sitidin 5'-monofosfat, vitamin E (DL-alfa-tokoferil asetat), L-karnitin, üridin 5'-monofosfat, niasin (nikotinamid), adenozin 5'-monofosfat, pantotenik asit (D-pantotenat, kalsiyum), GMP'nin sodyum tuzları, bakır sülfat, vitamin B1 (tiamin mononitrat), vitamin A (retinil asetat), vitamin B2 (riboflavin), vitamin B6 (piridoksin hidroklorür), manganez sülfat, potasyum iyodür, folat (folik asit), peyniraltı suyu proteini (süt ürünü), sodyum selenat, vitamin K (fitomenadion), vitamin D (kolekalsiferol), biotin (D-biotin), vitamin B12 (siyanokobalamin).

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.