PARODONTAX Florürlü Günlük Diş Macunu 75 ml
PARODONTAX Florürlü Günlük Diş Macunu 75 ml
PARODONTAX Florürlü Günlük Diş Macunu 75 ml

PARODONTAX Florürlü Günlük Diş Macunu 75 ml (8681291002311)

Marka : PARODONTAX
İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺30,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25,24(KDV Dahil)

Parodontax Florürlü Diş Macunu

Ürün

Parodontax Florürlü Diş Macunu, diş eti bakımına, güçlü dişlere ve ferah bir nefes sahip olabilmeniz için özel olarak formüle edilmiş günlük bir diş macunudur.

Plak temizlemeyi artırarak diş eti kanamasını durdurmaya yardımcı olmak için özel olarak formüle edilmiştir. Diş eti kanamasına neden olan bakteri oluşumunu gidermede 4 kat daha etkili olduğu kanıtlanmıştır*. Sağlıklı diş etleri ve güçlü dişler için diş eti kanamalarını durdurmaya ve önlemeye yardımcı olur.

*günde iki kez fırçalanan normal diş macununa kıyasla

Nasıl kullanılır?

Dişlerinizi günde 2 kez fırçalayınız. Günde 3 kereden fazla kullanılmamalıdır. Fırçalama esnasında diş macununu yutmamaya çalışınız ve fırçalama sonrasında macunu tükürünüz. Tahriş oluşursa kullanmayı bırakınız. Eğer ağzınızda ya da yüzünüzde şişlik oluşursa hemen kullanmayı bırakınız ve diş doktorunuzla görüşünüz. Hassas dişler, diş hekiminin gecikmeden tedavi uygulamasını gerektiren bir sorunun göstergesi olabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Bir diş hekimi veya hekim tarafından önerilmedikçe 12 yaşın altındaki çocuklarda kullanılmamalıdır. Şikayetleriniz devam ederse diş hekimine danışınız.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.