Benzer Ürünler
NUTRIGEN Balık Yağı ve Supra Şurup Kofre
NUTRIGEN Balık Yağı ve Supra Şurup Kofre

NUTRIGEN Balık Yağı ve Supra Şurup Kofre (8692860200700)

Marka : VIVATINELL
İndirim Oranı : %48 İndirim
Fiyat : ₺257,40(KDV Dahil)
İndirimli : ₺134,80(KDV Dahil)

Nutrigen Balık Yağı 200 ml + Supra Şurup 200 ml

 

Nutrigen Balık Yağı 200 ml

Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml, çocukların kemik gelişimini hızlandırarak boylarının uzamasına yardımcı olurken; büyüme ve gelişmelerine katkıda bulunur, zekâ ve beyin gelişimini destekleyerek çocuğun konsantrasyon, öğrenme, hafıza gibi fonksiyonlarını geliştirir. Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml içindeki balık yağı çok özeldir; çünkü Kuzey Denizi Tuna Blue Fin balıklarından elde edilir. Omega-3 yağ asitleri özel bir işlem ile ayrılarak fraksiyone edilir. Bu fraksiyonda ağır metal(civa, kurşun, kadmiyum, arsenik), halojenli polikarbon ve dioksin analizleri yapıldıktan sonra DHA ve EPA ile zengin hale getirilir ve balık yağı kokusunu azaltmak için deodorize edilir.

 

Kullanım Şekli

6 ay-3 yaş arası çocuklarda günde 1 tatlı kaşığı (5 mL),

4 yaş ve üstü çocuklarda günde 1 veya 2 tatlı kaşığı (5 mL veya 10 mL) Nutrigen Balık Yağı Şurubu 200 ml kullanabilirsiniz. Kullanmadan önce çalkalayınız.

 

İçerik

Balık Yağı, Çinko, L-Arginin, K1 Vitamini, Vitamin D3, Omega-3 Yağ Asitleri, DHA, EPA

 

Nutrigen Supra Şurup 200 ml

 

Nutrigen Supra Vitamin ve Mineral Şurup 200 ml vitamin ve minerali bir arada içerir. Çocuğunuzun gelişimini destekleyici özelliktedir.

 

Kullanım Şekli

Nutrigen Supra Vitamin ve Mineral Şurup 200 ml çocukların 6. aydan itibaren, günde 1 (bir) ölçek= 2 (iki)tatlı kaşığı (10 ml) veya günde 2 (iki) defa 1 (bir) ölçek = 2 (iki) tatlı kaşığı (10 ml) almaları önerilir.

 

İçindekiler

Deiyonize Su, Kalsiyum Gliserofosfat, Magnezyım Sülfat, Aroma Verici (Portakal), L-Askorbik Asit (Vitamin C), Kıvam Arttırıcı (Karboksi Metil Selüloz), Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gam), DL-Alfa-Tokoferil Asetat (Vitamin E), Çinko Sülfat, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Nikotinamid (Vitamin B3), Koruyucu (Sodyum Benzoat), Kolekalsiferol (Vitamin D), Asitlik Düzenleyici (Sodyum Sitratlar), D-Pantotenat, Kalsiyum (Vitamin B5), Retinil Palmitat (Vitamin A), Manganez Glukonat, Tatlandırıcı (Sukraloz), Bakır Glukonat, Renklendirici (Beta-Karoten), Piridoksin Hidroklorür (Vitamin B6), Riboflavin (Vitamin B2), Tiamin Hidroklorür (Vitamin B1), Fitomenadion (Vitamin K), Pteroilmonoglutamik Asit (Folik Asit), Potasyum İyodür, Krom (III) Klorür, L-Selenometiyonin, Sodyum Molibdat (Molibden VI), D-Biotin, Siyanokobalamin (Vitamin B12)

Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.