LIPOZONE Lipozomal Vitamin C Vitamin D3 Ve Çinko 5 ML 10 Sıvı Saşe
LIPOZONE Lipozomal Vitamin C Vitamin D3 Ve Çinko 5 ML 10 Sıvı Saşe
LIPOZONE Lipozomal Vitamin C Vitamin D3 Ve Çinko 5 ML 10 Sıvı Saşe
LIPOZONE Lipozomal Vitamin C Vitamin D3 Ve Çinko 5 ML 10 Sıvı Saşe

LIPOZONE Lipozomal Vitamin C Vitamin D3 Ve Çinko 5 ML 10 Sıvı Saşe (8682291511544)

Marka : Lipozone
İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺117,90(KDV Dahil)

10 adet Sıvı Şase Ürün

Vitamin D3 ve Çinko şase formda takviye edici gıda. Kutusunda 10 saşe bulunur. Her bir saşe 5 mL’dir. Saşeler direkt tüketilebilir ya da su vb sıvılarla karıştırılarak içilebilir. Hamile veya emzirme dönemindeyseniz hekiminize başvurarak tüketmenizi öneririz.

 

İçerisinde gluten, şeker, laktoz barınmaz. Vegan bir üründür. Lipozone Vitamin C, Vitamin D3 ve Çinko lipozomal teknolojisi ile formülize edildiği için yüksek emilim ile neredeyse ürünün tamamı vücutta kalır. Bu da üründen yüzde yüze yakın fayda sağlanmasına katkıda bulunur. Lipozom, hücre duvarı ile aynı yapıda olduğu için etken maddenin direkt olarak hücreye etki etmesini sağlar.

 

Lipozone Lipozomal Vitamin C, Vitamin D3 ve Çinko; içeriğindeki çinko sayesinde solunum yolu enfeksiyonlarından korunmaya, üreme sağlığına, solunum sisteminin güçlenmesine ve yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

 

Lipozone Lipozomal Vitamin C, Vitamin D3 ve Çinko; içeriğindeki D3 vitamini sayesinde depresyon riskini azaltmaya, bağışıklık ve solunum sisteminin güçlenmesine katkı sağlar.

 

Lipozone Lipozomal Vitamin C, Vitamin D3 ve Çinko; içeriğindeki C vitamini sayesinde soğuk algınlığına yakalanma olasılığını ve soğuk algınlığı süresini azaltmaya, yaraların iyileşme süreçlerinin kısalmasına, yorgunluk hissinin azalmasına fayda sağlar.

 

Lipozone Lipozomal Vitamin C, Vitamin D3 ve Çinko ilaç değildir. Herhangi bir hastalığın önlenmesi ve direkt tedavisine yönelik kullanılmamalıdır. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde, oda sıcaklığında muhafaza etmeniz ve tavsiye edilen günlük kullanım miktarını aşmamanız önerilir.

 

Lipozone Lipozomal Vitamin C, Vitamin D3 ve Çinko fiyat bilgisini sitemizde en güncel şekilde bulabilirsiniz. Ürünlerimiz eczane ürünü olup %100 orijinaldir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.