Benzer Ürünler
LA ROCHE-POSAY Lipikar AP+M Yatıştırıcı Balm 400 ml
LA ROCHE-POSAY Lipikar AP+M Yatıştırıcı Balm 400 ml

LA ROCHE-POSAY Lipikar AP+M Yatıştırıcı Balm 400 ml (3337875696548)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺449,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺268,09(KDV Dahil)

Onarıcı üçlü etkili balsam.
 

La Roche Posay Lipikar Baume AP+ M Yatıştırıcı Balm 400 ml

Onarıcı üçlü etkili balsam. Cildi anında yatıştırır, kuruluk sonucu oluşan kaşınma hissini azaltmaya yardımcı olarak, tekrarlama karşıtı etki gösterir. LIPIKAR Baume AP+M cildi anında yatıştırarak kaşınma hissini azaltmaya yardımcı olur. Tekrarlama karşıtı etkisi vardır. Cilt bariyerini güçlendirerek, ciltte rahatlama sağlar. Çok kuru, atopiye eğilim gösterebilen bebek, çocuk ve yetişkin ciltleri için özel olarak formüle edilmiştir.

 

Ürün Özellikleri:

Çok kuru, atopiye eğilim gösterebilen ciltler. Bebek, çocuk, yetişkin LIPIKAR Baume AP+M, çok kuru ciltleri yatıştırır ve kuruluk sonucu oluşan kaşınma hissini azaltmaya yardımcı olarak, cildi rahatlatır. Cilt bariyerini güçlendirir. Bebekten yetişkine tüm ailenin kullanımına uygundur. Lipikar BaumeAP+M 'yi deneyenlerin %85'i için, uyku kalitesinin geliştiği görüldü

 

Nasıl Kullanılır:

Günlük olarak kullanılabilir ve cilde kolay uygulanır. Yağlı ve yapışkan his bırakmaz. Günde 1 defa yüz ve vücutta kullanıma uygundur. Duşta LIPIKAR SYNDET AP+ veya LIPIKAR CLEANSING OIL AP+ gibi nazik, lipid yenileyici bir temizleyici kullandıktan sonra uygulanması önerilir. Gün içerisinde kuruluk kaynaklı kaşınma hissini yatıştırmak için LIPIKAR STICK AP+ uygulanması önerilir.

Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.