Benzer Ürünler
IMUMAX Burun Spreyi 15 ml
IMUMAX Burun Spreyi 15 ml

IMUMAX Burun Spreyi 15 ml (8680176000169)

Marka : IMUMAX
İndirim Oranı : %46 İndirim
Fiyat : ₺211,34(KDV Dahil)
İndirimli : ₺113,90(KDV Dahil)
₺113,90 'den başlayan taksitlerle

Rinit, Rinosinüzit ve Burun tıkanıklığı semptomlarını azaltmak amacıyla hipertonik bir solüsyon içeren dekonjestan ve viskoz bir üründür

İmumax Burun Spreyi 15 ml

 

IMUMAX Burun Spreyi, filmojen, ozmotik olarak etkili, hipertonik bir solüsyondur. IMUMAX Burun Spreyi, burun mukozası ve sinüs boşlukları üzerinde bir film tabakası oluşturur. Ozmotik olarak etkili film tabaka, mukozanın derin kısımlarında bulunan hipotonik sıvıyı hızla kendine çekerek içeriden dışa doğru hipotonik sıvı akışı sağlar. Bu mekanik etki serbest virüs partikülleri ve bakteriler dahil olmak üzere burun boşluğunda mevcut bütün kontaminantları ayırarak kurutur ve geniz yolundaki tıkanıklığı giderir. Ozmotik basınç ayrıca sinüsleri açarak ve temizleyerek sinüs içi basıncı ve ağrıyı azaltır. IMUMAX Burun Spreyi tarafından oluşturulan film tabaka ayrıca burun yüzeyini kuruluğa, tahrişe ve dışarıdan gelen bakteriyel saldırılara karşı korur. Söz konusu ürün özellikleri semptomları çok hızlı bir şekilde azaltmaya yardımcı olur.

 

Yalnızca topikal kullanım içindir.

1 – Ürünü kullanmadan önce burnunuzu iyice temizleyiniz.

2 – Şişeyi çalkalayınız.

3 – Koruyucu kapağı çıkarınız.

4 – Ürün sprey ağzından düzgün bir şekilde çıkıncaya kadar spreye bir veya iki defa basınız.

5 – Spreyin ucunu burun deliklerinizden birine yerleştiriniz ve spreye basarak ürünü püskürtünüz. ürünü her bir burun deliğine 2 veya maksimum 3 doz olmak üzere tamamen iyileşme görülünceye kadar günde 2-3 defa veya gerektiğinde daha sık olmak üzere püskürtünüz.

6 – Her kullanımdan sonra şişenin kapağını kapatınız.

 

Kullanımdan önce Kullanım Kılavuzunu dikkatli bir şekilde okuyunuz. Kullanımdan önce ellerinizi yıkayınız. Ürün yalnızca topikal burun spreyi olarak kullanım amaçlıdır. Bileşim listesini kontrol ediniz ve bileşenlerden herhangi birine karşı alerjiniz veya duyarlılığınız varsa ürünü kullanmayınız. IMUMAX Burun Spreyi etki şekli hızlı ozmoza dayalı olduğundan ürün uygulandıktan sonra ilk 10-15 dakika boyunca burunda hafif karıncalanma veya tahriş görülebilir. Ancak, tahriş çok şiddetli olduğu veya uzun süre devam ettiği takdirde, ürünü kullanmayı bırakmanızı tavsiye ederiz; çünkü IMUMAX Burun Spreyi bileşiminde bulunan bileşenlerden birine alerjik reaksiyon gösteriyor olabilirsiniz. Ürün, uygulandıktan sonra yaklaşık 10-15 dakika içinde gözle görülür bir burun akıntısıyla birlikte etkisini gösterir. Bu süre boyunca ürünü tekrar uygulamayınız. Burun akıntısı, önceki burun tıkanıklığının şiddetine bağlı olmak üzere 4-6 saat boyunca devam edebilir. IMUMAX Burun Spreyini kullanmaya başladıktan sonra 7 gün içinde semptomlarda herhangi bir iyileşme görülmediği takdirde doktorunuza veya eczacınıza danışınız. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Oda sıcaklığında saklayınız. Buzdolabına koymayınız. Her kullanımdan sonra şişenin ağzını kendi plastik kapağıyla kapatınız. Ürün son kullanma tarihinden sonra, ilk kullanım üzerinden 30 gün geçtikten sonra veya ürün şişesi hasar gördüğü takdirde kullanılmamalıdır. Bu ürün herhangi bir zararlı bileşen içermez. Ürün bileşiminde bulunan bileşenlerin güvenliği küçük çocuklarda, gebe veya emziren annelerde klinik olarak kanıtlanmadığı için ve yeterli klinik veri bulunmadığından dolayı bu ürünün doktor tavsiyesi olmadan 12 yaşından küçük çocuklar, gebe veya emziren anneler tarafından kullanılması önerilmemektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.