Benzer Ürünler
Humana İyi Geceler Bitki Çayı 200 gr
Humana İyi Geceler Bitki Çayı 200 gr

HUMANA İyi Geceler Çayı 200gr (4031244730428)

Marka : HUMANA
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺49,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺36,48(KDV Dahil)

Humana İyi Geceler Bitki Çayı 
 

     Doğum sonrası süreçlerde anne ve bebeklerin genel ihtiyacını karşılamak üzere geliştirilen çeşitli yardımcı ürünler vasıtası ile söz konusu sorunlar bir nebze olsun hafifletilebilir. Özellikle Humana iyi geceler bitki çayı bu yardımcı ürünler içinde öne çıkanlardan biridir.

     Humana iyi geceler bitki çayı bileşiminde etkin olarak melisa, ebe gümeci, ıhlamur ve kekik bitkilerini barındırmaktadır. İçeriğinde tamamen doğanın saf bileşenlerini içeriğinde barındıran Humana iyi geceler bitki çayı özellikle bu bitki özleri sayesinde anne ve bebeklere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

        AB Gıda tüzüğü ve Alman Gıda kodeksine uygun olan Humana iyi geceler bitki çayı tamamen bitkisel içeriğe sahip olmanın yanında boya, suni aroma gibi katkı maddelerini de içermediğinden dolayı gerek emziren annelerde gerekse bebeklerde güvenilir şekilde kullanıma uygun bir üründür.

   
Hazırlanışı;

Bebeklerde ; 100 ml kaynamış ılımış suya tepeleme 1 tatlı kaşığı yaklaşık 3,75gr Humana İyi Geceler Çayı ilave edilerek hazırlanır.

1. haftasını dolduran bebeklere birkaç defaya bölünerek günde toplam 100 ml içirilebilir.

Yetişkinler için 200 ml yani bir su bardağı suya tepeleme 2 tatlı kaşığı Humana İyi Geceler Çayı ilave edilerek karıştırılır ve isteğe bağlı olarak sıcak, soğuk veya ılık içilebilir.

Ürün Miktarı
100 - 200
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.