GIFRER Burun Spreyi 100 ml
GIFRER Burun Spreyi 100 ml

GIFRER Burun Spreyi 100 ml (8699177825305)

Marka : GİFRER
İndirim Oranı : %38 İndirim
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺79,90(KDV Dahil)

Steril İzotonik Bebek, Çocuk ve Yetişkinler İçin Deniz Suyu Burun Spreyi

İzotonik deniz suyu sprey kullanımı nezle, grip, rinit, sinüzit gibi solunum yolu rahatsızlıklarında nasal semptomları azaltır ve iyileşmeyi hızlandırır.

Gifrer İzotonik deniz suyu yetişkinlerdeki, çocuklardaki ve bebeklerdeki nasal kavitelerin (burun boşluğu) ve onların eklerinin temizlenmesi ile birlikte nemlendirilmesi için idealdir.

Mukoza membalarının fizyolojik dengesini muhafaza etmeye ve düzeltmeye yardımcı olur.

Havadaki mikroorganizmalar, alerjenler, sigara dumanı ve partiküller özellikle sümküremeyen bebeklerde ve yetişkinlerde bazı reaksiyonlara neden olur.

Bu reaksiyonlar sonucu aşırı mukoza salgıları, burunda ödem ve burun tıkanması solunumu olanaksız hale getirir.

Gifrer kullanılarak burnun yıkanması burnun açılmasına, mukozanın iyileşmesine ve doğal neminin sağlanmasına destek olur.

Özellikle aşağıdaki durumlarda sağladığı olumlu etkileriyle tanınmaktadır.

Nasal mukozanın günlük hijyeni (kirlenme, kuru hava, klima, toz vs.), Dehidrasyonun (susuzluğun) önlenmesi, Nasal sekresyonların (burunla ilgili ifrazat) durulanması ve sıvılaştırılması, Burun üflemesinin uyarılması. GIFRER İzotonik deniz suyu uzun süreli olarak kullanılabilmektedir (korunma ya da günlük hijyen), KBB (Kulak, Burun, Boğaz) rahatsızlıklarının önlenmesi, Burun içi salgılarının boşaltılması, akıcılıklarının sağlanması ve alerjenlerin atılmasını sağlar.

Ürün Miktarı
0 - 100
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.