Benzer Ürünler
BRUNO Baby Yumuşak Uçlu Nazal Burun Aspiratörü
BRUNO Baby Yumuşak Uçlu Nazal Burun Aspiratörü

BRUNO Baby Yumuşak Uçlu Nazal Burun Aspiratörü (8699514770046)

Marka : BRUNO
İndirim Oranı : %60 İndirim
Fiyat : ₺175,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺69,90(KDV Dahil)
₺69,90 'den başlayan taksitlerle

BRUNO Baby Nazal Aspiratör


BRUNO Baby Nazal Aspiratörü kullanmadan önce kullanma kılavuzunu dikkatlice okuyunuz. Yumuşak, hijyenik ve tek kullanımlık başlıkları ile bebeğinizin burnunu kolay, güvenilir ve etkili bir şekilde temizler.

Normal şekilde nefes almasına, yemek yemesine ve uyumasına yardımcı olur, kendisini daha iyi hissetmesini sağlar.

Burun salgılarının burundan uzaklaştırılması kulak enfeksiyonları, sinüs enfeksiyonları ya da öksürük gibi komplikasyonların da önlenmesine yardımcı olmaktadır.

BRUNO Baby Nazal Aspiratörün hiçbir bileşeni BPA içermemektedir.

 

KULLANIMI :

-Tek kullanımlık değiştirilebilir ucu, aspiratörün orta kısmına yerleştiriniz.

-Bebeğinizi sırt üstü yatırınız.

-Ağızlığı ağzınıza yerleştirin ve aspiratörün ucunu bebeğinizin burun deliğine yerleştiriniz. Ağızlık kısmını kullanarak yavaş ve düzenli bir şekilde içinize çekiniz.

-Aynı işlemi iki burun deliği için de uygulayınız.

-Eğer aspiratör ucu dolarsa, ağızlık yoluyla hava üfleyerek salgıları emme başlığından bir mendil yardımıyla boşaltınız ya da ucu değiştiriniz. Kullanımdan sonra değiştirilebilir ucu çıkarınız ve atınız.

Yeni doğan bebekler, küçük çocuklar ve çocuklar için uygundur. Yeni doğanlarda medikal gözetim altında kullanılmalıdır. BRUNO Baby Nazal Aspiratör ve yedek başlık bileşenlerinden herhangi birine karşı aşın duyarlılık (alerji) durumunda kullanmayınız. Hijyenik nedenlerle, aspirator başlıklan tek kullanımlıktır. Kullanımdan sonra değiştirilebilir başlığı atınız. Bu ürünle ilgili sorularınız varsa lütfen doktorunuza veya eczacınıza danışınız.

 

SAKLAMA KOŞULLARI :

Çocukların göremeyeceği ve erişemeyeceği yerlerde ve ambalajında saklayınız. Sıcaktan koruyunuz. Etiketin üzerinde belirtilen son kullanma tarihinden sonra BRUNO Baby Nazal Aspiratörü kullanmayınız. Kırılmış ya da hasarlı ürünü kullanmayınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.