BISOLNATUR Bisolduo Sprey 20 ml
BISOLNATUR Bisolduo Sprey 20 ml

BISOLNATUR Bisolduo Sprey 20 ml (8699809706668)

Marka : BISOLNATUR
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺108,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺63,90(KDV Dahil)

Bisolduo Action Sprey Nedir?

Ağız ve boğazdaki kuru ve tahriş dokunun tedavisine yönelik hoş bir bal ve hatmi tadı olan, alkolsüz ve etkisi doğal maddelere dayalı bir ağız ve boğaz spreyidir. Öksürüğü Rahatlatır ve Boğaz Ağrısını Azaltır: Akut farenjit ve/veya ağrısı, ses kısıklığı, öksürük ve ağrılı yutma gibi belirtileri azaltmaktadır. Ayrıca kuru ve tahriş olmuş dokunun nemlendirilmesini sağlar ve mukozanın bariyer yapısını koruyarak yenilenmesini destekler. Soğuk Algınlığı Semptomlarının Lokal Olarak Şiddetlenmesini Önler: Bal, hatmi kökü ekstresi ve Ectoin boğazın tahriş olmuş mukoza zarı üzerinde koruyucu bir film oluşturarak soğuk algınlığı semptomlarının lokal olarak şiddetlenmesini önler. Doğal Ectoin molekülü ayrıca boğazdaki iltihabi reaksiyonu önleyici ve sümük salgılayan zarları yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Semptomların Kötüleşmesini Önlemek İçin Anında Etki Eder: Ağız ve boğazdaki mukozanın enflamasyonunu azaltmayı destekler ve boğaz ağrısı veya ses kısıklığı süresini azaltır. Ses kısıklığı, kuru öksürük, ve boğaz ağrısı gibi ilk belirtileri rahatlatır ve önler.

 

Neden Bisolduo Action Sprey?

Bisolduo Action Sprey, hem öksürüğü hem de boğaz ağrısını rahatlatmak için 2 yaşından itibaren tüm ailenizin güvenle kullanabileceği etken maddeleri doğal içerikli olan bir boğaz spreyidir. Ayrıca ses kısıklığı, kuru öksürük, ve boğaz ağrısı gibi ilk belirtileri de rahatlatır ve önler. Bisolduo Action Sprey, gluten, laktoz, alkol, yapay aroma ve tatlandırıcı içermemektedir.

 

Kimler Kullanabilir?

Bisolduo Action Sprey, 2 yaş üzeri çocuklar ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Bisolduo Action Sprey Ectoin veya ağız ve boğaz spreyinin içerdiği başka herhangi bir maddeye (hatmi, bal, potasyum sorbat, silikon dioksit, maltodekstrin) karşı aşırı duyarlılık durumunda kullanılmamalıdır. Fruktoz intoleransı (hassasiyeti) veya Glukoz Galaktoz-Malabsorpsiyonu (yetersiz emilim) yaşıyorsanız Bisolduo Action Sprey’i kullanmayınız. Alerjik reaksiyonların görülmesi durumunda Bisolduo Action Sprey kullanımı bir an önce kesilmelidir. Bisolduo Action Sprey’in gebelik ve emzirme döneminde kullanılması önerilmemektedir.

 

Nasıl Kullanılmalıdır?

Bisolduo Action Sprey‘i ilk kullanımdan önce kutuyu çalkalayın, kapağı çıkarın ve pompadaki havayı serbest bırakmak için 4 kez pompalayın. Sprey fonksiyonunun bozulmuş olması durumunda (şişe dik pozisyonda tutulmamışsa gerçekleşebilir), pompa mekanizmasına dik pozisyonda birkaç kez basın. Bisolduo Action Sprey doktorunuz tarafından başka türlü önerilmedikçe ağza ve boğaza aşağıdaki şekilde uygulanmalıdır: 2-5 yaş arasındaki çocuklarda, günde 3 kez 1 defa püskürtülür. 6-11 yaş arasındaki çocuklarda, günde 3 kez 2 defa püskürtülür. 12 yaş ve üstü çocuklar ile yetişkinlerde, günde birkaç kez 4 defa püskürtülür. Hijyeni sağlamak için her sprey şişesi yalnızca bir kişi tarafından kullanılmalıdır.

 

Ne Kadar Süre ile Kullanılmalıdır?

Günde maksimum 10 uygulamadan fazlası yapılmamalıdır. Aralıksız 30 günden fazla kullanmayınız.

 

Nasıl Saklanmalıdır?

Bisolduo Action Sprey’i her zaman kullanma talimatında belirtildiği gibi kullanınız. 2°C – 25°C arasında saklanmalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız. Ürün hasar görmüş veya delinmiş ise kullanmayınız. Spreyi, şişe açıldıktan sonra 6 hafta içerisinde tüketiniz. Son kullanma tarihi kutu ve şişe üzerinde yer almaktadır. Son kullanma tarihinden sonra kullanılmamalıdır.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Farmaucuz.com sizlere en iyi deneyimi sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanmaktadır.